Благодійний фонд

+380 97 655 29 27

+380 99 672 95 50

Благодійний фонд

Політика конфіденційності сайту БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ « БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЩАСТЯ Є" »

1) ОхопленняЦя політика конфіденційності описує, як БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ « БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЩАСТЯ Є" » (далі - "ми", "наш", "БФ") збирає, використовує та захищає інформацію, яку ми отримуємо від вас на нашому веб-сайті.
2) Збір і використання інформаціїМи можемо збирати особисту інформацію від вас, коли ви відвідуєте наш веб-сайт, реєструєтеся на сайті, заповнюєте форму зворотного зв'язку, підписуєтеся на наші розсилки, відповідаєте на опитування чи заявки на допомогу.Ми можемо збирати наступну інформацію: ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону, поштову адресу та інформацію про ваші побажання та попередні благодійні внески. Ми використовуємо цю інформацію для забезпечення діяльності БФ та надання допомоги, яку ви запитали. Ми також можемо використовувати цю інформацію, щоб зв'язатися з вами щодо допомоги, яку ви запитали.
3) Захист інформаціїМи приділяємо велику увагу безпеці та конфіденційності вашої інформації та вживаємо відповідних заходів, щоб захистити її від несанкціонованого доступу, використання, зміни або розголошення.
4) Розголошення інформаціїМи не розголошуємо вашу особисту інформацію третім особам без вашої згоди, за винятком випадків, коли це необхідно з метою виконання нашої діяльності або вимагається законодавством.
5) Посилання на інші сайтиНаш веб-сайт може містити посилання на інші сайти. Ми не несемо відповідальності за зміст та політику конфіденційності цих сайтів.
6) Зміни в політиці конфіденційностіМи можемо час від часу змінювати цю політику конфіденційності. Будь ласка, перегляньте цю сторінку періодично, щоб бути в курсі останніх змін.
7) КонтактиЯкщо у вас є питання або зауваження стосовно нашої політики конфіденційності, будь ласка, зв'яжіться з нами через нашу контактну форму на веб-сайті або за електронною поштою.
Останнє оновлення: 23 лютого 2023 року.