Благодійний фонд

+380 97 655 29 27

+380 99 672 95 50

Благодійний фонд

Публічна оферта користування сайту БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ « БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЩАСТЯ Є" »

Ця Публічна оферта містить умови користування веб-сайтом БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ « БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЩАСТЯ Є" » . Користуванням нашого сайту ви підтверджуєте, що ознайомилися з усіма умовами цієї Публічної оферти та приймаєте їх у повному обсязі. Будь ласка, уважно прочитайте цей документ перед початком користування нашим сайтом.
1. Визначення термінів1.1. Веб-сайт - це офіційний сайт БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЩАСТЯ Є" », що розміщений за адресою https://schastya-ye.com1.2. Користувач - будь-яка фізична або юридична особа, яка використовує веб-сайт за цілями, передбаченими цією Публічною офертою.1.3. Фонд - БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ « БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЩАСТЯ Є" »
2. Умови користування веб-сайтом2.1. Користувач має право вільно користуватися веб-сайтом БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ « БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЩАСТЯ Є" » з метою ознайомлення з інформацією, що міститься на ньому, та використання послуг, що надаються Фондом.2.2. Користувач має право залишати коментарі та відгуки на веб-сайті, використовуючи відповідні форми зворотного зв'язку. Фонд залишає за собою право видаляти коментарі та відгуки, що містять нецензурну лексику, образи, фальсифікації та інші недоречні висловлювання.2.3. Користувач погоджується не використовувати веб-сайт БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ « БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЩАСТЯ Є" » для розповсюдження порнографічного, образливого, дискримінаційного, пропагандистського або іншого незаконного контенту, а також не порушувати права інтелектуальної власності Фонду та інших осіб.2.4. Користувач має право отримувати інформацію від Фонду через веб-сайт, включаючи інформацію про діяльність Фонду, можливості волонтерства, події, акції, ініціативи та інше.2.5. Фонд не несе відповідальності за збої в роботі веб-сайту, спричинені технічними причинами, а також за збої в роботі сторонніх сервісів, що використовуються на веб-сайті.2.6. Фонд залишає за собою право змінювати умови користування веб-сайтом без попереднього повідомлення Користувачів.
3. Заключні положення3.1. Ця Публічна оферта є юридично обов'язковим документом, який регулює відносини між Користувачами та Фондом відносно користування веб-сайтом.3.2. Користувач погоджується з усіма умовами цієї Публічної оферти при відвідуванні веб-сайту та використанні послуг Фонду.3.3. Усі спори та розбіжності, що виникають між Користувачем та Фондом у зв'язку з користуванням веб-сайтом, вирішуються шляхом переговорів та компромісу. У разі неможливості досягнення згоди, спір передається на розгляд відповідного суду згідно з законодавством України.3.4. У разі виявлення недійсних або незаконних умов цієї Публічної оферти, їх недійсність не впливає на діючі умови.3.5. Застосування законодавства України до цієї Публічної оферти та відносин, що виникають між Користувачем та Фондом у зв'язку з користуванням веб-сайтом, вважається обов'язковим та безумовним.3.6. Усі права та обов'язки Користувача та Фонду, що випливають з цієї Публічної оферти, регулюються законодавством України.3.7. У разі невиконання Користувачем умов цієї Публічної оферти, Фонд залишає за собою право заблокувати доступ Користувача до веб-сайту.3.8. У разі виникнення запитань щодо користування веб-сайтом або цієї Публічної оферти, Користувач може звернутися до Фонду за допомогою контактної інформації, яка надана на веб-сайті.3.9. Ця Публічна оферта набуває чинності з моменту її публікації на веб-сайті Фонду та діє до моменту її заміни новою версією.3.10. Користувач погоджується з тим, що використання веб-сайту та його послуг є його власним рішенням та на його власний ризик.
Дата публікації: 23лютого 2023